Kontakt oss

:// Konsern

Tom Georg Olsen
Konserntjener og styreleder
tom.georg@miles.no
+47 909 65 050

Organisasjonsnummer:
988 340 316 MVA

Adresse:
Miles AS
O. J. Brochs gate 16a 5006 Bergen

Faktura:

EHF er foretrukket
Alternativt: tgo@miles.no

NB! Hvert datterselskap har eget org.nr. for EHF, eventuelt egen e-post for fakturamottak.

:// Bergen

Kate Henriksen
Daglig tjener
bergen@miles.no
+47 951 15 159

Organisasjonsnummer:
920 251 242 MVA

Adresse:
Miles Bergen AS
O. J. Brochs gate 16a, 5006 Bergen

Salg:
salg@miles.no
+47 951 15 159

Faktura:

EHF er foretrukket.
Alternativt:    faktura.bergen@miles.no

 

:// Oslo

Bjørn Olav Semundseth
Daglig tjener
oslo@miles.no
+47 480 44 700

Organisasjonsnummer:
888 884 122 MVA

Adresse:
Miles Oslo AS
PB 7156 Majorstua, 0307 Oslo
Bislettgata 4, 0170 Oslo

Salg:
salg@miles.no
+47 458 84 430 / +47 915 44 617

Faktura:

EHF er foretrukket.
Alternativt:
faktura.oslo@miles.no

:// Stavanger inkl. avdeling Haugesund

Thomas Bærheim
Daglig tjener
stavanger@miles.no
+47 941 56 350

Organisasjonsnummer:
896 892 592 MVA

Adresse:
Miles Stavanger AS
Skagenkaien 35-37, 4006 Stavanger

Salg:
salg@miles.no
+47 941 56 350

Faktura:

EHF er foretrukket.
Alternativt:  faktura.stavanger@miles.no

:// Trondheim

Janne Rødsand Helling
Daglig tjener
trondheim@miles.no
+47 915 444 12

Organisasjonsnummer:
923 271 821 MVA

Adresse:
Miles Trondheim AS
Brattørkaia 17, 7010 Trondheim

Salg:
salg@miles.no
+47 915 444 12

Faktura:

EHF er foretrukket.
Alternativt:  faktura.trondheim@miles.no