Bergen

Oversiktsbilde over Bergen

Miles Bergen AS
O. J. Brochs gate 16a, 5006 Bergen

bergen@miles.no 
+47 951 15 159

Organisasjonsnummer:
920 251 242 MVA

Bilde av Kate Henriksen

Kate Henriksen

Daglig tjener Miles Bergen
Telefon: 951 15 159
Epost: kate.henriksen@miles.no

Bilde av Lene Sørensen

Lene Sørensen

Rekruttering
Telefon: 976 16 458
Epost: lene.sorensen@miles.no

Bilde av Jon Andreas Bygstad

Jon Andreas Bygstad

Salg og forretningsutvikling
Telefon: 906 13 256
Epost: jon.andreas.bygstad@miles.no

Bilde av Clementine Isager

Clemente Isager

Salg og forretningsutvikling
Telefon: 922 94 756
Epost: clementine.isager@miles.no

Oslo

Bilde av Operaen i Oslo

Miles Oslo AS
Bislettgata 4, 0170 Oslo

oslo@miles.no 
+47 951 44 636

Organisasjonsnummer:
888 884 122 MVA

Daglig tjener Miles Oslo, Bjørn Olav

Bjørn Olav Semundseth

Daglig tjener Miles Oslo
Telefon: 906 52 950
Epost: bjorn@miles.no

Bilde av Annika Fjeldstad

Annika Fjeldstad

HR og rekruttering
Telefon: 400 00 140
Epost: annika.fjeldstad@miles.no

Jørgen Baardsen

Salg og forretningsutvikling
Telefon: 951 44 636
Epost: jorden.baardsen@miles.no

Stavanger

Oversiktsbilde Stavanger sentrum

Miles Stavanger AS
Skagenkaien 35, 4006 Stavanger

stavanger@miles.no
+47 941 56 350

Organisasjonsnummer:
896 892 592 MVA


Bilde av Thomas Bærheim

Thomas Bærheim

Daglig tjener Miles Stavanger
Telefon: 941 56 350
Epost: thomas@miles.no

Bilde av Hildegunn Hagen

Hildegunn Hagen

Salg og forretningsutvikling
Telefon: 992 11 055
Epost: Hildegunn.hagen@miles.no

Bilde av Kurt André Askeland

Kurt André Askeland

Salg , rekruttering og forretningsutvikling
Telefon: 900 66 490
Epost: kurt.andre.askeland@miles.no

Trondheim

Oversiktsbilde fra Trondheim

Miles Trondheim AS
Prinsens gt. 32, 7011 Trondheim

trondheim@miles.no
+47 915 444 12

Organisasjonsnummer:
923 271 821 MVA


Bilde av Janne Rødsand Helling

Janne Rødsand Helling

Daglig tjener Miles Trondheim
Telefon: 915 44 412
Epost: Janne.helling@miles.no

Bilde av Linn Siri Overaae

Linn Siri Overaae

Relasjonsbygger
Telefon: 900 92 292
Epost: linn.siri.overaae@miles.no

Miles AS

Bilde av Tom Georg Olsen

Tom Georg Olsen

Konserntjener Miles
Telefon: 909 65 050
Epost: tgo@miles.no

Bilde av Christina Moe Hansen

Christina Moe Hansen

Finanstjener
Telefon: 952 22 987
Epost: Christina.moe.hansen@miles.no

Bilde av Magnulf Pilskog

Magnulf Pilskog

Teknologitjener
Telefon: 975 97 978
Epost: magnulf.pilskog@miles.no