Bergen

Oversiktsbilde over Bergen

Miles Bergen AS
O. J. Brochs gate 16a, 5006 Bergen

bergen@miles.no 
+47 951 15 159

Organisasjonsnummer:
920 251 242 MVA

Bilde av Kate Henriksen

Kate Henriksen

Daglig tjener Miles Bergenrnu003cbr/u003ernTelefon: 951 15 159rnu003cbr/u003ernEpost: kate.henriksen@miles.no

Bilde av Lene Sørensen

Lene Sørensen

Rekrutteringrnu003cbr/u003ernTelefon: 976 16 458rnu003cbr/u003ernEpost: lene.sorensen@miles.no

Profilbilde Kjartan Juvik

Kjartan Juvik

Leder Salg og forretningsutviklingrnu003cbr/u003ernTelefon: 930 53 965rnu003cbr/u003ernEpost: kjartan.juvik@miles.no

Bilde av Clementine Isager

Clementine Isager

Leder, Komponent Bergenrnu003cbr/u003ernTelefon: 922 94 756rnu003cbr/u003ernEpost: clementine@komponent.no

Oslo

Bilde av Operaen i Oslo

Miles Oslo AS
Bislettgata 4, 0170 Oslo

oslo@miles.no 
+47 951 44 636

Organisasjonsnummer:
888 884 122 MVA

Daglig tjener Miles Oslo, Bjørn Olav

Bjørn Olav Semundseth

Daglig tjener Miles Oslornu003cbr/u003ernTelefon: 906 52 950rnu003cbr/u003ernEpost: bjorn@miles.no

Annika Fjeldstad

HR og rekrutteringrnu003cbr/u003ernTelefon: 400 00 140rnu003cbr/u003ernEpost: annika.fjeldstad@miles.no

Jørgen Baardsen

Salg og forretningsutviklingrnu003cbr/u003ernTelefon: 951 44 636rnu003cbr/u003ernEpost: jorgen.baardsen@miles.no

Hosna Arzani Larsen

Salg og forretningsutviklingrnu003cbr/u003ernTelefon: 926 48 861rnu003cbr/u003ernEpost: hosna.larsen@miles.no

Stavanger

Oversiktsbilde Stavanger sentrum

Miles Stavanger AS
Skagenkaien 35, 4006 Stavanger

stavanger@miles.no
+47 941 56 350

Organisasjonsnummer:
896 892 592 MVA


Bilde av Thomas Bærheim

Thomas Bærheim

Daglig tjener Miles Stavangerrnu003cbr/u003ernTelefon: 941 56 350rnu003cbr/u003ernEpost: thomas@miles.no

Bilde av Hildegunn Hagen

Hildegunn Hagen

Salg og forretningsutviklingrnu003cbr/u003ernTelefon: 992 11 055rnu003cbr/u003ernEpost: Hildegunn.hagen@miles.no

Bilde av Kurt André Askeland

Kurt André Askeland

Salg , rekruttering og forretningsutviklingrnu003cbr/u003ernTelefon: 900 66 490rnu003cbr/u003ernEpost: kurt.andre.askeland@miles.no

Trondheim

Oversiktsbilde fra Trondheim

Miles Trondheim AS
Prinsens gt. 32, 7011 Trondheim

trondheim@miles.no
+47 915 444 12

Organisasjonsnummer:
923 271 821 MVA


Bilde av Janne Rødsand Helling

Janne Rødsand Helling

Daglig tjener Miles Trondheimrnu003cbr/u003ernTelefon: 915 44 412rnu003cbr/u003ernEpost: Janne.helling@miles.no

Bilde av Linn Siri Overaae

Linn Siri Overaae

Relasjonsbyggerrnu003cbr/u003ernTelefon: 900 93 292rnu003cbr/u003ernEpost: linn.siri.overaae@miles.no

Miles AS

Bilde av Tom Georg Olsen

Tom Georg Olsen

Konserntjener Milesrnu003cbr/u003ernTelefon: 909 65 050rnu003cbr/u003ernEpost: tgo@miles.no

Bilde av Magnulf Pilskog

Magnulf Pilskog

Teknologitjenerrnu003cbr/u003ernTelefon: 975 97 978rnu003cbr/u003ernEpost: magnulf.pilskog@miles.no

Fredrik Lorentzen

Finanstjenerrnu003cbr/u003ernTelefon: 993 61 663rnu003cbr/u003ernEpost: fredrik.lorentzen@miles.no